Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Spotkanie ze Świnką Peppą w CH Blue City

Spotkanie ze Świnką Peppą w CH Blue City
Data: 14 Stycznia 2017, sobota, Godzina: 12.00
Miejsce: Warszawa - Ochota, Centrum Handlowe Blue City (pokaż na mapie)
W sobotę 14 stycznia w Blue City na najmłodszych czekać będzie wspaniała niespodzianka – spotkanie ze Świnką Peppą, uwielbianą przez dzieci na całym świecie bohaterką serialu animowanego.

Peppa pojawi się w Centrum we własnej osobie – wystąpi na scenie na poziomie -1, ponadto uczestnicy wydarzenia będą mieli szansę zrobić sobie z nią zdjęcie. Świnka zaprosi wszystkie dzieci do wspólnej zabawy – jej wizycie towarzyszyć będą liczne konkursy plastyczne i sprawnościowe z atrakcyjnymi nagrodami, a także nauka tańca i piosenek oraz pokazy cyrkowe.

Choć główna część wydarzenia odbywać się będzie przy fontannie, to atrakcje dla maluchów dostępne będą na terenie całego Centrum. Mowa tutaj między innymi o malowaniu buziek i warsztatach skręcania baloników, podczas których dzieci będą mogły wyczarować swoje ulubione zwierzątko. Ponadto przez cały dzień dostępny będzie plac zabaw z wielkimi, dmuchanymi zabawkami do poskakania – to idealne dopełnienie tak wesołej soboty.

Wyprawa w kolorowy świat Świnki Peppy z pewnością wywoła uśmiech na twarzy każdego dziecka. Zdecydowanie warto odwiedzić Blue City 14 stycznia!

Zobacz też

reklama