Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

25 FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w SDK

25 FINAŁ Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w SDK

reklama
data Data: 15 stycznia 2017, niedziela

godzina Godzina rozpoczęcia: 14:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Mokotów, Służewski Dom Kultury, ul. Jana Sebastiana Bacha 15 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
Program:

G. 14.00 - SPEKTAKL DLA DZIECI "Mała Królewna" teatr KUFFER
bezpłatne wejśćówki dostępne od 3 stycznia 2017 w kasie SDK

Każda dziewczynka chciałaby być królewną i każda chciałaby, żeby odnalazł ją piękny książę. Ale często najpierw pojawia się groźny smok i wiele przeciwności.Na zamku u Króla Lula rodzi się królewna. Jest huczna zabawa... Ale król i królowa zapomnieli zaprosić wróżkę, która mieszka nieopodal zamku. Wróżka rzuca zaklęcie. Wesoła królewna Lulinka uważa, że jest najważniejsza i najpiękniejsza na świecie. Kiedy zaklęcie zaczyna działać... zamienia się w ropuchę. Ze wstydu opuszcza dom i poznaje smoka który ma czkawkę; stracha na wróble; zbójnika i oczywiście pięknego księcia, który wybawia ją z opresji i... prosi o rękę. Dzięki swoim przygodom zaczyna rozumieć wartość przyjaźni. Przedstawienie interaktywne. Kabaretowa zabawa angażująca dzieci. Bajkowo, kolorowo i bardzo życiowo.
Mnóstwo śmiesznych postaci, wartka akcja i dużo śmiechu.

G. 14.40 – aukcja charytatywna

G. 15.00 - KONCERT / Zespół Sienna Gospel
bezpłatne wejśćiówki dostępne od 3 stycznia 2017 w kasie SDK

Sienna Gospel Choir. Z miłości do Boga i śpiewania
Sienna Gospel Choir to żywiołowy chór specjalizujący się w repertuarze gospel, muzyce dającej ludziom radość i duchowe ukojenie. Chór powstał przy Stołecznym Zborze Kościoła Zielonoświątkowego na Siennej w 2001 roku z inicjatywy, naszej niezmiennie pełnej energii, dyrygentki Anny Bajak i już rok później został wyróżniony pierwszą nagrodą na Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Chrześcijańskiej w Kwidzynie. Od ponad 12 lat śpiewamy i ewangelizujemy koncertując w kraju i zagranicą. Wielokrotnie braliśmy udział w znaczących wydarzeniach muzycznych, międzynarodowych festiwalach i projektach.
Sienna Gospel Choir, od wielu lat chętnie angażowane jest przy dużych produkcjach telewizyjnych i radiowych. Z wielką radością też włączamy się, a niejednokrotnie współorganizujemy, lokalne oraz ogólnopolskie akcje charytatywne, działając na rzecz tych, którym muzyka gospel może nieść prawdziwie Dobrą Nowinę.
W Sienna Gospel Choir śpiewa obecnie blisko 60 osób, które łączy ponadwyznaniowy charakter chóru oraz ta sama miłość – do muzyki gospel! Współpracujemy z wieloma utalentowanymi wokalistami i instrumentalistami. Co roku z radością witamy w swoich szeregach nowych miłośników gospel i wspólnie, z pasją dążymy do dalszego muzycznego oraz duchowego rozwoju grupy.
Od 2012 roku przy chórze działa mały skład wokalny, Sienna Singers, stworzony z solistów i wieloletnich chórzystów „mass choir”. W naszej „muzycznej rodzinie” śpiewają też najmłodsi, których serdecznie zapraszamy do chóru dziecięcego Sienna Gospel Young. Wszystkich natomiast, zachęcamy do złapania muzycznego bakcyla, w powstałej przy chórze wokalno-instrumentalnej Szkole Gospel!

G. 16. 00 – aukcja charytatywna

G. 16.20 - WYSTĘPY ARTYSTYCZNE grup SDK - Służewianki, Afera, Decybele, Hip Hop
wstęp wolny

G. 17.00 – aukcja charytatywna
Idziesz na to wydarzenie? Napisz swoją relację na się bywa...
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę


Zobacz też

reklama
sprawdź naszego bloga! ;-)