Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Zajęcia ruchowe dla dzieci w wieku od 6 lat - zabawy oraz trening capoeira - w ramach WOŚP

Zajęcia ruchowe dla dzieci w wieku od 6 lat - zabawy oraz trening capoeira - w ramach WOŚP
Data: 15 Stycznia 2017, niedziela, Godzina: 10.00
Miejsce: Warszawa - Żoliborz, Kino "Tęcza" (budynek Teatru TrzyRzecze), ul. Suzina 6 (pokaż na mapie)
10:00 – 10:30 Poranna rozgrzewka i zabawy dla dzieci od 6 lat
czyli, jak uczyć się przez zabawę i jak bawić się poprzez ruch. Ćwiczenia utrwalają zdrowe nawyki ruchowe, rozwijają między innymi skoczność, szybkość, zwinność, koordynację i równowagę, kształtują wyobraźnię i kreatywność w ruchu. W zabawach i grach zespołowych będziemy uczyć się uważności, współpracy, a także radzenia sobie z przegraną – oswajając się z porażką, dzieci chętniej podejmują wyzwania w codziennym życiu.

10:30 – 11:10 Trening - Capoeira dla dzieci od 6 lat
czyli wywodząca się z Brazylii sztuka walki w wersji dla najmłodszych. Będziemy uczyć się podstawowych ruchów do rytmu prostych dźwięków, ćwiczyć równowagę i koordynację, rywalizację i współpracę, ale przede wszystkim będziemy się bawić, bo taka jest Capoeira.
Capoeira to połączenie sztuki walki, tańca, muzyki i śpiewu - niesie ze sobą dużo radości, słonecznego i ciepłego klimatu miejsca, z którego się wywodzi.

Na zajęcia zabierz dres, miękkie obuwie, ręcznik i wodę. Zalecamy ubranie się "na cebulkę”.

Zajęcia poprowadzą Andrea Satora Izquierdo, Janusz Jamanta Kulesza i Marta Zinserling, osoby na co dzień związane z zajęciami ruchowymi, zwłaszcza Capoeirą.

Udział we wszystkich zajęciach w trakcie imprezy jest nieodpłatny. Prosimy natomiast o dobrowolne wpłaty na rzecz WOŚP do puszek naszych Wolontariuszy, których spotkacie zarówno w Kinie Tęcza, jak i na ulicach Żoliborza.

Zobacz też

reklama