Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Warsztaty "Przygoda z macierzyństwem"

Warsztaty "Przygoda z macierzyństwem"
Data: 28 Stycznia 2017, sobota, Godzina: 12.00
Miejsce: Warszawa - Ochota, Pawilon "POD OKIEM", Grójecka 79 (pokaż na mapie)
Już 28 stycznia zapraszamy wszystkich przyszłych rodziców na bezpłatne warsztaty „Przygoda z macierzyństwem” organizowane przez portal familie.pl pod patronatem Polskiego Radia Dzieciom. Warsztaty z Ekspertami dedykowane są kobietom w ciąży oraz ich partnerom.

Na spotkaniu razem z doulą będziecie omawiać plan porodu oraz dowiecie się jak łagodzić ból porodowy. Doświadczony lekarz pediatra opowie jak radzić sobie z przeziębieniem w ciąży oraz u małego dziecka. Od konsultanta Polskiego Banku Komórek Macierzystych dowiecie się jak świadomie inwestować w przyszłość swojego dziecka.

Na warsztaty zaprosiliśmy także znaną z serialu „Na dobre i na złe” aktorkę Katarzynę Bujakiewicz, która jest aktywną mamą ceniącą zdrowy tryb życia. Podzieli się ona swoimi doświadczeniami z czasu ciąży oraz macierzyństwa.

Na warsztatach nie zabraknie innych atrakcji takich jak konkursy z ciekawymi nagrodami dla mamy i maluszka oraz familijne wyprawki, które otrzymają wszystkie uczestniczki.

Serdecznie zapraszamy już 28 stycznia o godz. 12:00 do Pawilonu „Pod Okiem” na ulicy Grójeckiej 79 w Warszawie.

Zobacz też

reklama