Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Cukiernie i kawiarnie warszawskie

Cukiernie i kawiarnie warszawskie
Data: 18 Stycznia 2017, środa, Godzina: 18.00
Miejsce: Warszawa - Śródmieście, c.k. SANACJA, ul. Zgoda 4 (pokaż na mapie)
„Pierwsza rzecz dla przyjezdnego iść na kawę do Bliklego” pisał swego czasu Olgierd Budrewicz.

Zapraszamy na kolejną odsłonę wspólnych spotkań c. k. SANACJA i Warszawy Historia Ukryta.

Tym razem podczas sentymentalnej wyprawy ze słodyczą w tle zabierzemy Państwa do gwarnych, pachnących ciastkami i kawą warszawskich lokali. Dowiemy się gdzie przy kawiarnianym stoliku można było spotkać Sienkiewicza bądź Prusa, a gdzie chętnie przesiadywał pewien dowódca „Ułanów Jego Wysokości”. A może chcą się Państwo dowiedzieć gdzie najlepiej udać się po „Tort Generalski”? Wszystko w swoim czasie :)
Tymczasem ślemy do Państwa zaproszenie do SANACJI na wykład o cukierniach i kawiarniach dwudziestolecia międzywojennego.

Nasze spotkanie poprowadzi Adrian Sobieszczański (WHU) - z wykształcenia historyk, z zamiłowania varsavianista. Licencjonowany przewodnik warszawski. Pasjonat architektury i miejskich opowieści. Wyznawca tezy, że „Historia najlepiej brzmi w miejscach, w których ją tworzono”. Autor kilkudziesięciu własnych tras tematycznych po stołecznych ulicach, które na co dzień odkrywa w ramach projektu Warszawy Historia Ukryta. Prywatnie miłośnik barw i tradycji oręża polskiego oraz kolekcjoner militariów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY do c.k. SANACJA (ul. Zgoda 4 w Warszawie)
18.01.2017 r. (środa), godzina 18:00
Wstęp wolny!

Zobacz też

reklama