Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

68. Czwartek Social Media w Warszawie

68. Czwartek Social Media w Warszawie
Data: 12 Stycznia 2017, czwartek, Godzina: 19.00
Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Centrum Zarządzania Światem, Okrzei 26 (pokaż na mapie)
Zapraszamy na pierwsze spotkanie w Warszawie w 2017 roku!
Kto wystąpi? Przedstawiamy pierwszych dwóch prelegentów:

1. Igor Sawczuk - geek i niepoprawny marzyciel starający połączyć się świat sztucznej inteligencji i mediów społecznościowych. Prekursor deep learningu dla języka polskiego. Założyciel i CEO startupu Wandlee, który tworzy chatboty bazujące na algorytmach AI automatyzujących obszary biznesu takie jak obsługa klienta, promocja i sprzedaż. Wandlee stworzyło jedne z pierwszych chatbotów ecommerce w Polsce, m.in. dla Allegro i Orange. Igor właśnie o tym opowie.

2. Maciej Dziedzic - mając przed sobą agencyjną karierę i będąc coraz lepszym w akcjach efektywnościowych w social media postanowił rzucić wszystko w wiadomo co i wyjechać… a nie. Postanowił wrócić do hiphopu. Porzucając pracę dla największych korporacji, został managerem w wytwórni muzycznej DistrictAREA, stawiając na tworzenie treści muzycznych i okołomuzycznych oraz ich dystrybucję. Miłośnik mięsa, muzyki i kombinacji umożliwiających „oszukać” algorytmy serwisów społecznościowych.

Temat: Korporacje, agencje i polski hiphop - jak to ugryźć i się nie zatruć?

Zapraszamy wszystkich chętnych! Czwartek jak zwykle jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych nowymi mediami. Będzie również sporo okazji do networkingu.

Jaka idea stoi za Czwartkami Social Media?
Integracja szeroko pojętej branży social media. Budowanie nowych relacji. Dzielenie się wiedzą. Dobra zabawa. Mam sygnały, że nasza seria spotkań zaowocowała już bliskimi przyjaźniami, a nawet nową pracą;). Wyjdźcie z domów i z pracy, sprzed komputerów i tabletów, i poznajcie ludzi związanych z mediami społecznościowymi!

Kto przychodzi na nasze spotkania?
Pracownicy agencji social media, freelancerzy, specjaliści od PR, startupowcy ale również ludzie, którzy stawiają dopiero pierwsze kroki w social media. Z każdym spotkaniem pojawiają się nowi ludzie.

Zobacz też

reklama