Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

Gruzja odkrywana zmysłami / W podróży za marzeniami odc. 3

Gruzja odkrywana zmysłami / W podróży za marzeniami odc. 3

reklama
data Data: 19 stycznia 2017, czwartek

godzina Godzina rozpoczęcia: 18:30

miejsce Miejsce: Warszawa - Wola, Jaś & Małgosia, al. Jana Pawła II 57 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
W podróży za marzeniami tym razem zawitamy do Gruzji. Kraju, który winem, jedzeniem, górami i niesamowitą gościnnością słynie. Ale również tym, że wiele osób zostawiam tam swoje serce i wraca wraca… Czemu?

Swoją historię opowie Maja Lindner, która z zamiłowania do Gruzji założyła niedawno 7Senses Travel. Opowie o swojej osobistej „gruzińskiej drodze wojennej”, o szoku kulturowym, o odnajdywaniu własnych korzeni, o nauce języka gruzińskiego, wywiadach w gruzińskiej telewizji, zakładaniu firmy i „pomnażaniu horyzontów”. Poza tym opowie o podróżach po gruzińskich bezdrożach, ludziach napotkanych po drodze i dlaczego po stokroć warto umieścić Gruzję w planach podróżniczych na 2017 rok.

Maja Lindner zawodowo jest związana z rynkiem mediów, pracowała m.in. dla TVP, Discovery, Fox oraz National Geographic Channel. Z wykształcenia ekonometryk i muzyk, z pasji alpinistka. Zdobyła Kazbek, Elbrus, Ararat, Matterhorn, Mont Blanc, Grossglockner, Biełuchę, Gestołę i szykuje się na Uszbę w tym roku. Regularna uczestniczka górskich biegów ultra (m.in. Rzeźnika). Gra na wiolonczeli i gruzińskiej gitarze folkowej – panduri. Od niedawna również wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Polsko-Gruzińskiego „Kierunek Gruzja” rozpoczynającego swoją działalność w Warszawie.


W podroży za marzeniami to cykl opowieści o podróżach, które zmieniają. Inspirujące historie kobiet podróżujących na własną rękę, na bardzo wiele sposobów. Postanowiły zmienić coś w swoim życiu i ruszyły w podróż. W najdalsze zakątki świata.
Jeśli szukasz inspiracji, prawdziwych opowieści i przygód - przyjdź. Może odnajdziesz tu swoją drogę!
Głodni po evencie?
3 darmowe dostawy z kodem "waw4free" od Uber Eats
Kliknij po szczegóły. :)
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę
reklama
reklama


Zobacz też

reklama
kup nasze gadżety! :-)