Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Gruzja odkrywana zmysłami / W podróży za marzeniami odc. 3

Gruzja odkrywana zmysłami / W podróży za marzeniami odc. 3
Data: 19 Stycznia 2017, czwartek, Godzina: 18.30
Miejsce: Warszawa - Wola, Jaś & Małgosia, al. Jana Pawła II 57 (pokaż na mapie)
W podróży za marzeniami tym razem zawitamy do Gruzji. Kraju, który winem, jedzeniem, górami i niesamowitą gościnnością słynie. Ale również tym, że wiele osób zostawiam tam swoje serce i wraca wraca… Czemu?

Swoją historię opowie Maja Lindner, która z zamiłowania do Gruzji założyła niedawno 7Senses Travel. Opowie o swojej osobistej „gruzińskiej drodze wojennej”, o szoku kulturowym, o odnajdywaniu własnych korzeni, o nauce języka gruzińskiego, wywiadach w gruzińskiej telewizji, zakładaniu firmy i „pomnażaniu horyzontów”. Poza tym opowie o podróżach po gruzińskich bezdrożach, ludziach napotkanych po drodze i dlaczego po stokroć warto umieścić Gruzję w planach podróżniczych na 2017 rok.

Maja Lindner zawodowo jest związana z rynkiem mediów, pracowała m.in. dla TVP, Discovery, Fox oraz National Geographic Channel. Z wykształcenia ekonometryk i muzyk, z pasji alpinistka. Zdobyła Kazbek, Elbrus, Ararat, Matterhorn, Mont Blanc, Grossglockner, Biełuchę, Gestołę i szykuje się na Uszbę w tym roku. Regularna uczestniczka górskich biegów ultra (m.in. Rzeźnika). Gra na wiolonczeli i gruzińskiej gitarze folkowej – panduri. Od niedawna również wiceprezes zarządu Stowarzyszenia Polsko-Gruzińskiego „Kierunek Gruzja” rozpoczynającego swoją działalność w Warszawie.


W podroży za marzeniami to cykl opowieści o podróżach, które zmieniają. Inspirujące historie kobiet podróżujących na własną rękę, na bardzo wiele sposobów. Postanowiły zmienić coś w swoim życiu i ruszyły w podróż. W najdalsze zakątki świata.
Jeśli szukasz inspiracji, prawdziwych opowieści i przygód - przyjdź. Może odnajdziesz tu swoją drogę!

Zobacz też

reklama