Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

Sylwester 2017/2018 z Warszawskielm Frontem Abstrakcyjnym

Sylwester 2017/2018 z Warszawskielm Frontem Abstrakcyjnym

reklama
data Data: 14 stycznia 2017, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 17:01

miejsce Miejsce: Warszawa - Śródmieście
Opti Taxi
Dawno, dawno temu, za siedmioma blokami, za siedmioma ruchliwymi ulicami, grupa ludzi spotkała się, aby świętować Nowy Rok. Były zimne ognie, baloniki, maski, kolorowe rekwizyty, życzenia i ogromny entuzjazm. Ale to nie była zwykła impreza sylwestrowa, o nie. Nie byłoby w niej nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wszystko działo się w połowie stycznia, a świętujący witali rok, który według wszystkich znaków na niebie i ziemi miał nadejść dopiero za jedenaście i pół miesiąca.

Kim byli uczestnicy tej niezwykłej, zorganizowanej w sekrecie imprezy, która przyciągnęła prawdziwe tłumy? To członkowie Warszawskiego Frontu Abstrakcyjnego, podziemnej grupy ludzi, która regularnie doświadczała w tym mieście tego, co niezwykłe. Teraz, wiele lat później, zapoczątkowana wtedy tradycja trwa nadal, a my zgodnie z przekazanymi wówczas wytycznymi, uczestniczymy w kolejnych odsłonach tego absurdalnego wydarzenia, którego data i godzina może zostać wyliczona w sposób znany nielicznym. Nawet jeśli trudno jest w to uwierzyć, to jednak zapewniamy Was, że to wszystko wydarzyło się naprawdę, a słowa, które w tej chwili czytacie, to zaproszenie do wzięcia udziału w kolejnej, dziesiątej już, imprezie tego typu.

Wszystko dzieje się niezwykle szybko, zanim policja i ochrona zdążą zareagować. Zapamiętaj poniższe wytyczne i przekaż je tylko tym osobom, które chciałbyś wciągnąć do akcji. Flash mob rozpoczyna się w sobotę 14 stycznia 2017 o godzinie 17:01 i ma miejsce na chodniku przed wejściem do TK MAXX w Galerii Centrum. Nie, nie płacą nam za reklamę, to my byliśmy tam pierwsi, organizujemy imprezę w tamtym miejscu co roku.

Przed rozpoczęciem akcji czekamy w ukryciu, obserwując miejsce zbliżającej się imprezy z pewnej oddali, nie zdradzając przechodniom, że na coś czekamy. To wszystko ma być niespodzianką. Równo o 17:01 zaczynamy odliczać od 20 do 1, jednocześnie schodząc się w kierunku miejsca akcji, a po dojściu do zera, rozpoczynamy witanie nowego roku w dowolny, nawet najbardziej przerysowany sposób. Kto już tej sekretnej imprezy doświadczył, ten wie jakiego klimatu się spodziewać, natomiast wszystkim innym zazdrościmy, że będa mieli okazję po raz pierwszy doświadczyć czegoś tak niezwykłego. Po upływie pięciu minut, czyli o godzinie 17:06, wspólnie wykrzykujemy następujące hasło: "Niech żyje dwa tysiące osiemnasty rok!". Tym samym coroczną akcję można uznać za zamkniętą. Błyskawicznie rozbiegamy się w cztery strony świata, a kto ostatni zostanie na miejscu akcji, ten ssie.

Można robić zdjęcia i filmy, ale zniechęcamy do tego, natomiast zachęcamy do pełnego uczestnictwa w akcji (ale jeśli już będziesz mieć jakieś materiały, to dezwij się proszę na adres wfa@boo.pl).

Wszystko jasne? Do zobaczenia 19 stycznia! I pamiętajcie! Flash mob pozostanie w nas na zawsze!

Podsumowując:
Nazwa: "Sylwester 2017/2018"
Czas akcji: 14 stycznia 2017
Miejsce akcji: chodnik przed wejściem do TK MAXX w Galerii Centrum
Dokładna godzina: 17:01-17:06
Co będzie potrzebne: czapeczki, baloniki, serpentyny, maski, zimne ognie, transparenty z napisem "2018"
Jak skontaktować się WFA?: wfa@boo.pl
Głodni po evencie?
3 darmowe dostawy z kodem "waw4free" od Uber Eats
Kliknij po szczegóły. :)
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę
reklama
reklama


Zobacz też

reklama
kup nasze gadżety! :-)