Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Po co ci tyle ubrań? - spotkanie autorskie

Po co ci tyle ubrań? - spotkanie autorskie
Data: 12 Stycznia 2017, czwartek, Godzina: 18.00
Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Empik Nowy Świat, Nowy Świat 15/17 (pokaż na mapie)
Ubrania opowiadają twoją historię, nawet gdy milczysz. Definiują cię, zdradzają twoje sekrety, a nawet dodają pewności siebie. Trudno uwierzyć? Antonina Samecka w swojej premierowej książce „Modoterapia” (Wydawnictwo Pascal) przedstawia prostą instrukcję obsługi mody. Jak sobie z nią poradzić, pisarka opowie na spotkaniu z czytelnikami 12 stycznia w salonie Empik Nowy Świat w Warszawie.

Czy ubrania mogą zadecydować, jak będą odbierać nas inni, bądź jak my będziemy odbierać samych siebie? Książka Antoniny Sameckiej zawiera prostą instrukcję obsługi mody, która wskazuje co zrobić, by moda dodawała nam pewności siebie. Czy ubrania mogą wpływać na emocje? Czy pomagają w osiągnięciu celów? Na te pytania odpowiadają autorce m.in. dziennikarka modowa Karolina Sulej oraz ekspert Piotr Zachara. Na spotkaniu autorka przedstawi zasady wykorzystania mody oraz podpisze egzemplarze książki.

Antonina Samecka – współtwórczyni popularnej marki Risk made in Warsaw. Dyrektor kreatywna firmy, która szyje ubrania nie tylko dla osób, które nie interesują się modą i od trendów wolą własny styl. Jej głównym mottem jest: „Ubrania budują pewność siebie.”

Zobacz też

reklama