Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Zombie - krok po kroku. Bezpłatne warsztaty charakteryzacji

Zombie - krok po kroku. Bezpłatne warsztaty charakteryzacji
Data: 12 Stycznia 2017, czwartek, Godzina: 17.00
Miejsce: Warszawa - Ursynów, Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCH, ul. Szolc-Rogozińskiego 3 (pokaż na mapie)
12 stycznia 2017 r. o godzinie 17:00, w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCH w Warszawie odbędą się bezpłatne warsztaty charakteryzacji pt. "Zombie - krok po kroku". Zajęcia są organizowane w ramach Dni Otwartych SWiCH.

Uczestnicy będą mieli okazję poznać tricki, dzięki którym w bezpieczny, łatwy i szybki sposób można zaminić człowieka w żywego, przerażającego trupa. Zajęcia poprowadzi charakteryzatorka i wykładowca SWiCh - Agnieszka Wojciechowska. Warsztaty rozpoczną się od krótkiego pokazu, podczas którego wykładowca wprowadzi uczestników w podstawową terminologię zawodu, objaśni w jaki sposób korzystać z kosmetyków charakteryzatorskich i jakich narzędzi używać.

Po pokazie Agnieszki, uczestnicy będą mogli skorzystać z profesjonalnych kosmetyków charakteryzatorskich i pod okiem wykładowcy przeobrazić swoich modeli w zombie. Nie zabraknie też czasu na dodatkowe pytania i indywidualne rozmowy z prowadzącą.

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne. Uczestników zapraszamy wraz z modelami. Prosimy o zabranie ze sobą akcesoriów do malowania (pędzli). Zajęcia będą poprzedzone krótką prezentacją szkoły.

Zobacz też

reklama