Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Slajdowiska SKG - Iran od Morza Kaspijskiego do Zatoki Perskiej

Slajdowiska SKG - Iran od Morza Kaspijskiego do Zatoki Perskiej
Data: 11 Stycznia 2017, środa, Godzina: 20.00
Miejsce: Warszawa - Śródmieście, UW, Krakowskie Przedmieście (pokaż na mapie)
Zapraszamy bardzo serdecznie na pierwszy pokaz slajdów w 2017 roku. Zaczynamy od miesięcznej podróży do Iranu!

Spotykamy się w środę 11 stycznia 2017 o godz. 20:00 w Auli Starego BUWu na Kampusie Centralnym UW przy Krakowskim Przedmieściu.

Naszymi Gośćmi będą
AGNIESZKA MUZIŃSKA i BASIA WOLFKE,

które opowiedzą o IRANIE
- OD MORZA KASPIJSKIEGO DO ZATOKI PERSKIEJ

"Nasz miesięczny pobyt w Iranie był pełen wyzwań - tych, które postawiłyśmy sobie jeszcze przed wyjazdem, jak zdobycie Demawendu (5671 m n.p.m.), bieganie po piaszczystych wydmach, dotarcie do irańskich wysp w Zatoce Perskiej, ale i tych, które pojawiły się w drodze - spróbowanie mięsa wielbłąda, jazda autostopem, nocleg w jaskini czy zjedzenie każdego możliwego rodzaju ciastka. Czy wszystkie zakończyły się sukcesem?

Będziemy błądzić po uliczkach pustynnych i górskich miast i wiosek, zaglądać w zaułki bazarów i meczetów, próbować podejrzeć zrobione z milionów lustrzanych odłamków zdobienia wnętrz świątyń, do których niewierni nie mają wstępu, podziwiać różnorodność pustyń, liczyć wszystkie kolory napotkanych po drodze skał i próbować zaprzyjaźnić się ze... Stefanem.

O tym jaki Iran jest naprawdę, czego możemy Irańczykom zazdrościć, a czego współczuć oraz czemu warto wybrać się do kraju, który nosi piętno "tego złego" i gdzie oblicza ajatollahów patrzą zawsze gniewnym wzrokiem."

Po slajdowisku tradycyjnie ruszamy ku Klubokawiarni Eufemia!

ZAPRASZAMY :)

Zobacz też

reklama