Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Dlaczego ludzie chcą polować na żubry? Otwarta dyskusja w formie procesu grupowego.

Dlaczego ludzie chcą polować na żubry? Otwarta dyskusja w formie procesu grupowego.
Data: 14 Stycznia 2017, sobota, Godzina: 17.00
Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Ośrodek Rozwoju i Psychoterapii PRZEMIANY, ul. Krucza 17/13 (pokaż na mapie)
Proces grupowy jest rodzajem pogłębionej dyskusji wszystkich uczestników nad zagadnieniem lub zdarzeniem życia społecznego i politycznego, który emocjonalnie ich porusza. Obecnie jednym z żywo dyskutowanych tematów jest polityka władzy wobec natury i w związku z tym zapraszamy wszystkich, dla których ten temat jest ważny.

Celem procesu jest pełniejsze wyrażenie swojego stanowiska, jak również zrozumienie poznanie stanowiska drugiej strony. Dzięki temu możliwe jest dostrzeżenie głębokiej struktury konfliktu.
Zaproszeni są przedstawiciele i przedstawicielki różnych stanowisk.

Przyjdźcie, jeśli brakuje Wam głębokiej dyskusji na tematy społeczne, która uwzględniałaby więcej niż ciągle te same argumenty, których druga strona nie przyjmuje do wiadomości i jeśli chcielibyście rozmowy która nie toczyłaby się błędnym kole. Aby tak było trzeba być uważnym również na uczucia i głębsze wartości, zmieniać perspektywę i rozumieć ukryte znaczenia wypowiedzi. Pomagają w tym Agnieszka Grądek i Paweł Szczęsny, facylitatorzy procesów grupowych Instytutu Psychologii Procesu.

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie chęci uczestnictwa mailem na adres agnieszkagradek@gmail.com lub sms-em pod nr 880 66 33 11 lub pawelszczesny@o2.pl, 602739467

Zobacz też

reklama