Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
reklama

NOC Fortyfikacji - Koncert (18+) Bassalog, JangaSquad, Strażacy

NOC Fortyfikacji - Koncert (18+) Bassalog, JangaSquad, Strażacy

reklama
data Data: 21 stycznia 2017, sobota

godzina Godzina rozpoczęcia: 22:00

miejsce Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Fundacja P1 ul.Jagiellońska 88/93 (pokaż na mapie)
Opti Taxi
NOC Fortyfikacji zaprasza na koncert duetu Bassalog!! Koncert stanowi afterparty po pierwszej edycji naszej Nocy :)

UWAGA: Impreza tylko dla osób pełnoletnich!

BASSALOG
Elektroniczny projekt muzyczny Bassalog to połączenie agresywnego brzmienia syntezatorów analogowych i cyfrowych z perkusją hybrydową. Powstał niewinnie z inicjatywy Pauli - na pamiętną próbę w lutym 2014 roku zaprosiła Magdę – znajomą perkusistkę. Od pierwszych uderzeń w werbel i przekręceń gałek na syntezatorze stało się rzeczą jasną, że to początek czegoś zupełnie nietypowego, przedziwnego, zarazem totalnie niesamowitego.
Bassalog to przestrzeń, w której wszystko jest dozwolone. To alternatywny wymiar, w którym umysł może swobodnie dryfować w kosmicznym bezkresie. Niepohamowana potrzeba kreacji przyniosła pierwsze etiudy audiowizualne zespołu - nagrywane skromnymi, domowymi sposobami, zauważone zostały przez program TVP Kultura i docenione przez Reni Jusis oraz Daniela Bloom.
Projekt Bassalog dzielił scenę z takimi gwiazdami muzyki elektronciznej jak Jojo Mayer/Nerve podczas 23. edycji festiwalu DRUM FEST, czy Gregor Tresher, Ada, Ishome, Kaiser Souzai, Jake The Rapper.

JANGASQUAD
Janga, czyli grupa raperów Tomanio, Cinek i Krisu Jungla, debiutuje 2 sierpnia 2014, na warszawskim AWF-ie w klubie Relaks. Po dwóch latach wspólnego nawijania chłopaki wpadają na pomysł poszerzenia składu o żywe instrumenty. Zapraszają do współpracy zaprzyjaźnionych muzyków i tak 2 kwietnia 2016 powstaje JangaSquad. Ich twórczość oscyluje na granicy reggae i rapu, jednak nie boją się przy tym czerpać inspiracji z wielu innych gatunków takich jak funk, ska, jungle, drum and bass, dubstep, punk, rock. Janga nagrywa też dalej na bitach. Swą działalność napędzają mottem "Ważne co łączy, nieważne co dzieli"

STRAŻACY
Strażacy to warszawska kapela, której obecny skład uformował się na początku 2015 roku. Muzykę zespołu da się określić jako połączenie skłaniających do refleksji rapowanych tekstów z klimatyczną muzyką zagraną na żywo. Członkowie zespołu zwykle mówią o swoim gatunku śmieszcore, w którym mogą swobodnie tworzyć coraz bardziej wykręcone utwory słowno-muzyczno-widowiskowe.
Trudno nie zauważyć, iż chłopaki mają słabość do śpiewu mew i innych dziwnych dźwieków, które Olek wydobywa ze swojej gitary, paru używek i robienia fajnych rzeczy. Za warstwę tekstową odpowiada Tomek, który właściwie jako jedyny zabiera głos w tej formacji, a przez swoją wrodzoną skromność na pytanie, o czym są jego rapsy odpowiada, iż jest to połączenie rapowych życióweczek i powierzchownego populizmu. Składu grupy dopełniają chory na basizm Krzychu oraz uzależniony od stopki i werbelka Marcin. Dlaczego Strażacy? Bo jaki chłopiec nie chciał w dzieciństwie mieć takiej fajnej sikawki?

WSTĘP WOLNY
Głodni po evencie?
3 darmowe dostawy z kodem "waw4free" od Uber Eats
Kliknij po szczegóły. :)
 udostępnij tweetnij dodaj
newsletter
Podoba Ci się to wydarzenie?
Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco ze wszystkimi!
zgłoś błąd/zmianę
reklama
reklama


Zobacz też

reklama
kup nasze gadżety! :-)