Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

newsletter waw4free fanpage aplikacja
reklama
Disney English
reklama

Wesprzyj waw4free

Jeśli jesteś na tej stronie, to znaczy, że zainteresował Cię temat wsparcia waw4free i już za to Ci dziękujemy! :-)

O co chodzi z tym wsparciem? Po co? Przecież wyświetlamy na stronie reklamy i na nich powinniśmy zarabiać, prawda? Prawda. Niemniej w obecnych czasach nie da się utrzymać z samej emisji reklam w serwisie internetowym, jeśli nie spełnia się przynajmniej jednego z trzech poniższych warunków:

  1. dużo kontentu wideo, poprzedzonego (i przerywanego) spotami reklamowymi -> waw4free to przede wszystkim kalendarz wydarzeń, więc wciskanie wideo byłoby na siłę.
  2. emisja inwazyjnych i irytujących form reklamowych -> nie jesteśmy zwolennikami tego typu reklam, serwis ma być przede wszystkim dla Czytelników, nie dla reklamodawców :)
  3. co najmniej milion unikalnych Użytkowników miesięcznie -> w przypadku regionalnego serwisu, nie będącego częścią dużej grupy medialnej, to raczej nierealne... :/ tym bardziej, że waw4free jest tylko dla osób aktywnych.

Dlatego właśnie prosimy Cię o wsparcie.

Jak możesz nam pomóc? Są dwie bardzo proste drogi:

👉 Możesz zostać Patronem waw4free i wspierać nas regularnie małymi kwotami - więcej informacji znajdziesz na naszym profilu serwisie Patronite (kliknij tutaj).

👉 Albo kupić nasze gadżety - żeby zobaczyć asortyment, przejdź do sklepu waw4free na platformie cupsell (kliknij tutaj).

Twoja pomoc jest dla nas bardzo ważna. To dzięki osobom, które nas wspierają, serwis może istnieć.

Dziękujemy!

A listę Patronów waw4free znajdziesz tutaj. :-)

reklama


Zobacz też

reklama
sprawdź naszego bloga! ;-)