Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki!

reklama
waw4free utrzymuje się z reklam wyświetlanych na stronie. Staramy się, aby nie były irytujące. Dziękujemy za nieblokowanie reklam w naszym serwisie. :-)
reklama

Code Europe - największa konferencja programistyczna w Polsce

Code Europe - największa konferencja programistyczna w Polsce
Eksperci z firm takich jak Google, IBM, Microsoft, Netflix, Spotify czy Uber już wkrótce odwiedzą Polskę by podzielić się swoją wiedzą z uczestnikami Code Europe - największego wydarzenia IT w Polsce.

To jedyna okazja, żeby uczyć się od najlepszych programistów z całego świata. Pierwszą edycję Code Europe odwiedziło ponad 10 000 uczestników, w tym sezonie zainteresowanie jest jeszcze większe. Trwa rejestracja.

Code Europe to klasa sama w sobie - warsztaty, prelekcje, okazja do networkingu, wymiany pomysłów i doświadczeń. Będzie tu 150 prelegentów z najbardziej innowacyjnych firm IT, a wśród nich światowej sławy programiści z gigantów takich jak Google, IBM, Microsoft, Netflix, Spotify i Uber.

Spotkania i warsztaty podczas Code Europe podzielone są na 3 bloki tematyczne: backend/frontend, big data i mobile. Znajdą tu inspirację programiści pracujący w JavaScript, Java i PHP, twórcy aplikacji na Androida, iOS lub Swifta. A także Ci, którzy na co dzień pracują jako specjaliści od baz danych i analitycy.

Code Europe to także przestrzeń do profesjonalnej wymiany doświadczeń, okazja do networkingu z ekspertami i pracownikami znanych firm. Podczas niezobowiązujących rozmów w kuluarach uczestnicy poznają możliwości rozwoju i metody pracy w najbardziej atrakcyjnych firmach technologicznych.

Sprawdź agendę Code Europe: link
Warszawa, 25 maja, PGE Narodowy

Pobierz bilet tutaj: link
Koszt: 29zł.

Organizator Code Europe: portal absolvent.pl

Zobacz też

reklama